כספים אבודים ? אל תלכו לאיבוד

סוף שנת 2014 בפתח ואנו כבעלי עסק/חברה מתארגנים לקראת סגירת השנה ופתיחת שנה חדשה. ייתכן כי מגיע לך, בעל עסק, עשרות אלפי שקלים בגין החזרי מס על חובות אבודים אשר לא ניתן לגבות אותם. ייתכן כי כתוצאה מפעולת גבייה של משרדנו נוכל לגבות את מלוא הכספים ה"אבודים" של העסק שלך. 

אצל רבים שנת 2014 מבחינה עיסקית היתה שנה קשה. המחירים ירדו ויכול אף בעקבות המלחמה הקשה ומצב הרוח ששרר בארץ ובנוסף קשיי הגבייה עלו. בהחלט היה לא פשוט בעולם העיסקי השנה.

איך היתה השנה שלך ?

האם חייבים לך כספים ? 

מהם חובות אבודים ?

חובות אבודים הם כספים שחייבים לכם ואשר לא ניתן לגבות אותם מכל סיבה שהיא: הלקוח פשט רגל, ברח מהארץ, ברח עם חובות, לקוח מסובך, אין אמצעים ללקוח לשלם לך וכו'. עו"ד יכול להכריז על החובות כחובות אבודים לאחר שפעל בכל האמצעים העומדים לרשותו על פי דין על מנת לגבות את החובות. 

כדאי שתדעו 

כאשר לקוח חייב לכם כסף ואתם כבעלי עסק כבר הוצאתם עבור אותו לקוח חשבונית מס אתם מצויים בבעיה מאחר ואת המס והמע"מ בגין העיסקה תצטרכו לשלם כאילו קיבלתם את הכסף. אם נוכיח שהחוב הוא חוב אבוד אז אתם תהיו זכאים לקבל החזר של כספי המע"מ והמס בגין עיסקה זו. 

עוד חשוב לדעת

כתוצאה מטיפול נכון בחובות משרדנו הצליח לגבות פעם את מלוא סכום החובות ללקוחותינו.

ממדף התיקים

חברה העוסקת בתחום האלומיניום (שהיא לקוחה של משרדנו) נקלעה למצב ובו קיים חוב שחייב לה עסק, עבור התקנת מוצרים בשווי של למעלה מ- 100,000 ₪. לקוח משרדנו ניסה במשך זמן רב לגבות את הכספים הנ"ל מהחייב בכל הדרכים האפשריות לרבות תיקי הוצאה לפועל ולא הצליח לעשות זאת כי החברה סגרה את שעריה.

משרדנו קיבל את תיק ההוצאה לפועל והחל לפעול במלוא המרץ על מנת לרדוף אחר הכספים ה"אבודים" ובעלי מניות החברה החייבת.

משרדנו הצליח להוכיח כי החברה החייבת הפסיקה את פעילותה. אולם העבירה את הפעילות העיסקית שלה תחת שם חברה אחרת. כל פעולות הגבייה כנגד החברה החייבת חזרו ללא תפיסת כספים. משרדנו הוכיח כי למעשה החברה פועלת תחת חברה אחרת על מנת להבריח ולברוח מנושיה הנוספים ומשרדנו ביצע הליך של "הרמת מסך" בין שתי החברות וחייב את החברה הפועלת במלוא סכום החוב בתוספת הוצאות ההליך.

אז כדי להתחיל את השנה ברגל ימין, אנו מציעים לך לטפל בחובות כספיים לעסק שלך בדרך נכונה בטרם יהפכו לחובות אבודים.

www.shtruzman.co.il

http://shtruzman.info.websitepanel.co.il/

http://shtruzman.info.websitepanel.co.il/Debt/

  • 2
  • 1