מלחמות מעולם המשפט – היום גם גופות נלחמות

מתי חשוב לשכור את שרותיו של עו"ד המתמחה במלחמות יום יומיות בעולם המשפט ? בסיקור שערכנו עם עו"ד עודד שטרוזמן, מומחה ומוביל בתחום המשפט האזרחי מסחרי, גילינו עולם שלם של סיפורים, מלחמות בין אנשים, בין גופים ואפילו בין גופות – הגענו למצב שהיום גם גופות נלחמות.

עו"ד עודד שטרוזמן לוקח אותנו לעולם מרתק של מלחמות, בתי המשפט עמוסים וגועשים בתביעות בתחום האזרחי – מסחרי. בעידן של היום אנשים לא מוותרים זה לזה, דורשים את זכויותיהם ונלחמים בכל הכח. עוה"ד שטרוזמן יוצא כל בוקר למלחמה בעולם המשפט, עבורו כל תיק זה מאבק בפני עצמו בכל תיק יש סיפור, יש אנשים וצריך לנצח. "אל תזלזל בתולעת, היא יכולה להפיל עץ גדול מאוד" זה משפט שמלווה אותו ומוביל אותו להיכנס ולחתור לפרטים הקטנים ביותר, להיות מוכן עד הפינצטה בכל תיק ותיק. להביא לידי ביטוי את כל הידע והנסיון ולהחליט בחוכמה אלו טענות לטעון ואלו לא, את מי להעיד ועל מי לוותר וכיוצא בכך. עו"ד שטרוזמן מביא להופעה בבית המשפט כריזמה, כושר שכנוע, שליטה מוחלטת בכל הפרטים. הוא מאמין שלכל מקרה יש להתאים קו פעולה ייחודי חד וממוקד, מתוך ראייה קדימה, תכנון אסטרטגי וראייה רחוקה אל סופו של ההליך.
אנשים נלחמים, עו"ד שטרוזמן נלחם עבורם. במרוצת השנים הרבות בעבודתו כעורך דין טיפל עו"ד עודד שטרוזמן במאות תיקים בבתי המשפט, סכסוכים כספיים בין אנשים, סכסוכי ירושה, תביעות בין חברות ובעלי עסקים, תביעות על נכסים, תביעות בדיני עבודה, תביעות מול בנקים, תביעות מסחריות מעולם העסקים – המשותף לכל אלו הם הלקוחות שעומדים מאחורי התיק ואליהם עו"ד שטרוזמן מתמסר ונאמן עד בלי די.
לקוחה שלו, אישה בשנות ה- 60 המאוחרות לחייה רכשה לפני כ- 30 שנה ביחד עם בעלה את דירתם היחידה. בעלה של האישה שהינו רו"ח, המבין בענייני כספים, ייעץ לאישה כי לצורך רכישת הדירה יפתחו חברה ששניהם בעלים בה ודרך החברה ירכשו את הבית וכך יחסכו כסף. האישה שבאותה עת האמינה בבעלה הלכה אחריו בעיניים עצומות וכך רכשו הזוג את הדירה. במהלך השנים השתמש בעלה של האישה מאחורי גבה בשם של החברה ועשה עסקים ללא ידיעתה. החברה נקלעה לקשיים כלכליים וחובות כבדים וכל זאת ללא ידיעת האישה. כעבור 30 שנות מגורים משותפים בדירה הודיעו לאישה כי היא צריכה לפנות את הדירה עקב חובות כבדים שבעלה יצר בחברה. 
"המטרה שלי בתיק הזה להציל את האישה ולהשאיר אותה בדירה, שהדירה תישאר שלה. אני אלחם עבורה בכל הכח".
בעולם העסקים ניתקל בתיקים רבים ובסיפורים מטלטלים, עו"ד שטרוזמן חייב להביא את הצדק לנגד עיני השופטים ורואה את עבודתו כהצלת נפשות.
שני חברים יצאו לדרך והקימו עסק משותף, השניים עבדו והתפתחו במשך מספר שנים. הקימו חברה שמעסיקה עשרות עובדים וקצרו רווחים נאים. אלא שיחסיהם עלו על שרטון עקב מחלוקת וכיום הם תובעים אחד את השני בתביעות בסכומים של למעלה מ- 10 מליון שקלים. מאחורי התביעה רואה עו"ד שטרוזמן את הלקוח שלו, אדם ישר, נשוי ואב לילדים. אדם שאין לו ספק שהוא הצודק מבין השניים ועל כך יאבק עבורו בכל הכח בזעה רבה שתחסוך דם יקר.
תביעות בסכומים גדולים יכולים להפיל משפחות שלמות באם אינם מיוצגים ומטופלים על ידי עורך דין מנוסה ובקיא בתחום.


תאמינו או לא, היום גם גופות נלחמות: עו"ד שטרוזמן מייצג ילדים שאביהם האהוב נפטר ונקבר כדת וכדין. במסגרת התביעה מבקשים להוציא את גופת אביהם עליו השלום מן הקבר לאחר 7 שנים בהם הוא קבור. מנגד אישה שלטענתה רכשה לפני 9 שנים  חלקת קבר על יד בעלה המנוח, במטרה להיקבר לצד בעלה המנוח אלא שגילתה כי קברו מישהו אחר בחלקה אשר מיועדת לה. איזה גופה להוציא לקבורה מחדש והאם בכלל ? 
יש עוד המון סיפורים ותיקים מרתקים ומצמררים ועו"ד שטרוזמן ימשיך להילחם ולקצור הצלחות והישגים עבור לקוחותיו בין אם הם בין החיים ובין אם לאו.

  • 2
  • 1